Украинский форум о ремонте и дизайне интерьера

Автор Тема: Фотопечать на потолке  (Прочитано 2949 раз)

Оффлайн Olga343

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +2/-12
Фотопечать на потолке
« : 26 Декабря 2012, 18:49:08 »
Хотілося попросити поради. Збираємося в дитячу зробити натяжні стелі, дитина хоче, щоб був малюнок. Або зоряне небо, і тоді тема буде відповідною у всій дитячій, або тема морських глибин, тоді в дитячій будуть квіти, максимально схожі на водорості, акваріуми і т.п. У мене відразу назріло декілька питань. Наскільки я знаю, малюнки наносять за допомогою фотодруку. А ось не вигорить він? І як взагалі зістиковувати полотна, і хто займається такою фотодруком? Ну і чи не занадто темно і похмуро буде для дитячої? Ще мені говорили, щось про те, що малюнок можна взяти який хочеш, якісь там проблеми з вирішенням цього малюнка. Начебто тільки якісь стандартні исходники. А раптом вони нам не сподобаються, виходить, що і вибору у нас особливого не буде, так?

Оффлайн kseni07

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-8
Re: Фотопечать на потолке
« Ответ #1 : 26 Декабря 2012, 19:56:23 »
У меня сестра заказывала фотопечать на потолке, им комбинировали любимых мультигероев. Стоило это немного дороже, чем стандартные, которые фирма предлагает. Но зато все, как они хотели. И вот они у них уже 4 года, по состоянию такие же как и были. Не выгорели.