Основные форумы > Строительство домов, коттеджей

Фундамент для забора

(1/3) > >>

Olga343:
Планую будувати паркан по весні. Задумався про фундамент під паркан. По суті зупинився на комбінації дрібно заглибленого фундаменту з елементами стовпчастого.

Висота стрічки 40 см., з яких 30 см. над рівнем грунту, а 10 см. нижче рівня грунту. Планую вирити траншею глибиною 20 см. Організувати піщану подушку 10 см.

Через кожні 2 м. будуть бетонуватися стовпчики на які будуть кріпиться дерев'яні щити. Для стовпчиків поглиблення буду робити 1м., Отвір 0,20 х0, 20 м. Труба для стовпів буде 50х30х3, 0 мм.

Сама стрічка 0,40 х0, 15 м., армуватися буде арматурою 8 мм., 2 прутка зверху 2 знизу, поперечне армування з кроком 0,50 м.


Є наступні питання:
- Як буде вести себе така конструкція?
- Одна сторона ділянки 75 м., як зробити такий проліт фундаменту щоб уникнути серйозних проблем?
- Досить такого армування, для того щоб витримала перепади стрічка і не потріскалася?
- Підійде арматура 8 мм. для такої конструкції?
- Чи достатньо таке розміщення арматури всередині стрічки: угорі та знизу 5 см. від краю стрічки, по краях справа і зліва 3,6 см.?
- Чи потрібно додатково армувати бетонний стовпчик який заливається з металевим на глибину 1 м.? Або може зробити 0,50 м. труба, 0,50 арматурний каркас?
- Який бетон необхідний для бетонування стовпчиків і стрічки?
Повідомлення залишайте, будь ласка по суті, так як на форумі є ніби як непогані гілки по цим темам але багато «води».
Хотілося б дізнатися думку конструкторів, проектантів, загалом, людей компетентних у цих питаннях.
Буду радий порадам. Для візуалізації прикріплюю фото.

kirpich:
хороший проект забора . будет стоять веками. Бетон лучше лить В15П4 хотя можно и В20П4

injhvuhfl:
у1-арматура 8д. достатності, альо я поставивши бі галі посередіні два стержні, в площіні смороду працюваті не будуть, оскількі знаходітімуться в нейтральній зоні, а от Із площіні стрічкі смороду НЕ помішають.

2-поперечної арматури потрібно ставити з кроком максимум 200мм, оскількі є залежність Кроку поперечної арматури и Висота балки. З кроком 500мм вон Може НЕ Допомогті при вінекнені похилилася тріщін.

3-Ширина 150мм однозначно мала, Візьміть не менше 200мм.

4-до труб пріваріть арматурні стержні з кроком 200мм по 4 штуки (на Кожній стороні) від низу стійкі и до верху монолітної стрічкі. Основна арматура стрічкі перевяжіть Із привареними стержнями до трібі.

І все буде ок.

Oleg25107:
и не зрозуміло, для чого загліблюваті таку конструкцію на 10 см. та галі ї з підсіпкою. Вона є, по-суті, залізобетонною перемічкою и тріматіметься сама по собі. Думаю, можна заліваті прямо на існуючій грунт. Стрічку 75 м. Бажан заліваті за один прийом. Що буде в ЯКОСТІ опалубки?

kirpich:
Все что Вы хотите знать о заборах и ограждениях на сайте www.prozabor.com.ua

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Ответ

Перейти к полной версии