Основные форумы > Строительство домов, коттеджей

сучасний еко-будинок

(1/1)

eco:
Екологічне будівництво, альтернативні джерела енергії, екопоселення, екоадаптація квартир та офісів, екодизайн та багато іншого у проекті «Екодім 2015». На конкретних прикладах ви дізнаєтеся, як прості екотехнології можна використовувати у повсякденному житті. Більше тридцяти різних подій у містах України пройдуть у лбтому та березні 2015 року.

 Для жителів України стало актуальним створення здорової атмосфери для життя і розвитку. Тому екобудівництво - це основна тема семінарівдля студентів, професіоналів і молодих людей які хочуть жити в екологічно чистих будинках. Семінари проводитиме Андрій Бобровицький, експерт екотехнологій, який більше восьми років вивчає на практиці різні способи будівництва з натуральних матеріалів. У програмі авторських семінарів представлені як древні технології, що не втратили свою актуальність, так і сучасні способи будівництва із застосуванням глини, соломи, дерева та очерету. Детально з програмою семінару можна ознайомитися за посиланням:"отредактировано модератором"

Зниження енерговитрат стало завданням номер один в умовах сучасної кризи Застосування альтернативних джерел енергії та збереження ресурсів безпосередньо пов'язане з сучасними технологіями будівництва і адаптації існуючого житла. Екоадаптація необхідна тим, хто не планує будівництво нового будинку, але хоче створити комфортний і чистий простір у вже існуючій квартирі або офісі.

Заходи відбуватимуться в різних форматах, щоб корисна інформація стала доступною для всіх бажаючих. Кожен зможе вибрати форму навчання: відвідати вебінар в інтернеті, не виходячи з дому, потрапити на скайп-конференцію для професіоналів, або приєднається до великої конференції в Києві. Також запланований конкурс проектів, по завершенню якого вся проектна документація стане відкрита для загального використання. «Екодім 2015» розпочнеться з презентації в інтернеті 1 лютого, пізніше буде відкритий вебінар з 3 по 6 лютого. Детально опис вебінарів дивіться за посиланням: "отредактировано модератором" Після вебінарів тур по великих містах України. У кожному місті буде організована лекція у ВНЗ, семінар та круглий стіл для професіоналів. По завершенню туру приблизно в кінці березня в Києві відбудеться конференція, яка стане початком успішного будівельного сезону 2015 року.

Щоб завжди бути в курсі основних подій проекту «Екодім 2015» стежте за групами в соцмережах Група в фейсбуці:

Група в контакті: http://vk.com/ecodom2015

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Ответ

Перейти к полной версии